#VítěznéPortfolio Extra

Staňte se členy našeho klubu! Získáte exkluzivní přístup ke špičkovým tržním expertům, kteří se zúčastní našich debat. Společně s tím pro vás máme připraveny i další výhody nabízené autory a partnery projektu. Mimo jiné C(R)ASH TALK - knihu rozhovorů o tom, co si přední domácí i zahraniční profíci berou (nejen) z nedávného výplachu. Anebo zvýhodněné služby a dárky od Saxo Bank a dalších partnerů.

Členský příspěvek

Pořídit si můžete členství v klubu #VP Extra na celý rok, vstupné na čtyři akce s množstevní slevou anebo jednorázové vstupné. Členství na celý rok činí 2 400 Kč + DPH a zahrnuje účast na šesti zpoplatněných akcích v Praze plus bonusy od autorů projektu a zapojených partnerů. Vstupné na čtyři akce činí 1 800 Kč + DPH a zajišťuje vstup na libovolné čtyři semináře nabízené během roku 2024 a společně s tím i bonusy od autorů projektu a zapojených partnerů. Jednorázové vstupné pak činí 500 Kč + DPH a je nabízeno na konkrétní akce v Praze na základě volných kapacit.

2 400 Kč (+21% DPH)

celoroční vstupné

1 800 Kč (+21% DPH)

za čtyři vybrané akce

500 Kč (+21% DPH)

za jednu vybranou akci

Částku zašlete na účet pořádající Alternative Perspectives s.r.o. u Fio banky 2102099573/2010. Do poznámky uveďte “VP Extra [Vaše jméno] [Váš e-mail]”. Registrace proběhne automaticky po zaplacení členského poplatku. Potvrzení registrace a fakturu Vám zašleme na uvedený e-mail. Za účast na akcích lze platit i hotově přímo na místě.

Příští akce pro členy

Předběžný rozpis akcí v roce 2024

  • 29. ledna – Praha # Ján Hájek (Top Stocks)

  • 4. března – Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích # Tomas Michálek (STARTer IP), David Novotný (Conseq IM), David Zabadal (YDeal Funds)

  • 8. dubna – Praha # Michal Semotan (J&T Banka)

  • 29. dubna – Škoda Auto Vysoká škola, Mladá Boleslav # Michal Stupavský (Conseq IM), Tomáš Daňhel, Tomas Michálek (STARTer IP) 

  • 10. června – Praha # Helena Horská (Raiffeisenbank), Michal Stupavský (Conseq IM), Petr Novotný (Investiční web), Jaroslav Šura (investor), Ivana Birtová (Realitní Shaker)

  • Září – akce v Praze

  • Říjen – akce na partnerské univerzitě mimo Prahu

  • Listopad – akce v Praze

  • Prosinec – stavíme #VP na rok 2025 na akci v Praze

* Vstup na akce v krajích bude po registraci zdarma.

Zůstaňte v obraze

Mějte k dispozici ty nejaktuálnější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte přehled o aktuálních tématech nebo našich aktivitách.