Tržní výhled

V úvodu každé debaty probíráme společně s naším hostem nejvýznamnější faktory, které zahýbou v průběhu nadcházejícího měsíce trhy, a na to navázané investiční příběhy. Na tomto místě najdete shrnutí toho nejpodstatnějšího ve formě podcastu.

Tyto sektory (ne)přežijí. Kde hledat napříště nejen v Evropě investiční příležitosti?

Ne všechny sektory mají v Evropě na růžích ustláno. Které přežijí a mohou prosperovat a které naopak světlé zítřky (asi) nečekají. I o tom diskutovali na konci dubna hosté dalšího dílu z cyklu #VítěznéPortfolio. Prostor dostalo i makroekonomické okénko a došlo také na konkrétní akciové nápady.

Leaders’ Briefing

Nemalá část trhu čeká akciovou korekci, protože modely naznačují nadhodnocenost řady titulů. Realitou je ovšem nový (ab)normál, jehož součástí je inflace cen aktiv, upozornila v zářijovém analytickém komentáři Leaders’ Briefing zakladatelka ADA Economics Raffaella Tenconi. Dále okomentovala turbulentní proměny Číny i vyhlídky evropské ekonomiky.

Zde je videokomentář k očekávanému dění ve 2H 2024

Zůstaňte v obraze

Mějte k dispozici ty nejaktuálnější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte přehled o aktuálních tématech nebo našich aktivitách.