Partneři

Save & Capital

Investičně-poradenská kancelář zaměřující se na komplexní správu majetku. Na míru šitá řešení připravuje pro širokou škálu klientů čítající top podnikatele, sportovce i instituce.

Conseq IM

Skupina patřící ve svém oboru k domácí špičce má pod správou aktiva o celkové hodnotě přesahující 106 miliard korun. Služby poskytuje retailu i movité klientele.

Vomastek RE

Realitní kancelář založená a vedená Petrem Vomastkem, který působí na tuzemském trhu více než 20 let jako špičkový broker a investor. Zaměřuje se na nemovitosti v Praze a blízkém okolí.

YD Capital

Společnost dávající penězům smysl. Zaměřuje se na budování vztahů v dlouhodobém horizontu. I díky tomu jde daleko za hranici významu peněz a statků. Tvoří hodnoty.

Saxo Bank

Dánská investiční banka s pobočkou mj. v Praze. Klientům nabízí přes 30 let zkušeností, přístup k 60 000+ investičním nástrojům, úročení volného vkladu nebo podporu v místním jazyce.

FAEI

Web pro váš vlastní názor, který přináší zprávy a komentáře k ekonomickým, finančním i společenským tématům.

Investiční web

Zpravodajský portál pro začínající i profi investory zajímající se o investování v kontextu. Jako mediální partner podporuje také Investiční fórum, největší a nejstarší akci svého druhu v Česku.

FinTag

Přináší aktuální a relevantní zprávy z ekonomiky, byznysu a financí. Specializuje se na praktické informace, na jejichž základě si lze udělat vlastní názor, ne na odborné poradenství.

Healthy Longevity Café

Kavárna nabízející výjimečné a kvalitní jídlo na míru. Společně s tím jsou na místě nabízena diagnostická vyšetření a konzultace s odborníky. Stručně, místo pro vaše 100% já každý den.

MENDELU

Provozně-ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně.