Partneři

Korporátní partneři

Save & Capital

Investičně-poradenská kancelář zaměřující se na komplexní správu majetku. Na míru šitá řešení připravuje pro širokou škálu klientů čítající top podnikatele, sportovce i instituce.

Conseq IM

Skupina patřící ve svém oboru k domácí špičce má pod správou aktiva přesahující 150 miliard korun. Poskytuje širokou škálu služeb pro právnické i fyzické osoby, od těch nejmenších až po nejmovitější.

Investika

Investiční společnost zaměřující se především na nemovitostní aktiva na území České republiky a střední Evropy. V osmi fondech spravuje bezmála 24 miliard korun od 81 tisíc klientů.

YDeal Cars

Nejnovější podfond z rodiny YDeal Funds SICAV zaměřující se na pořizování, renovaci a prodej investičních vozů. Specializuje se na prémiové značky jako Ferrari, Lamborghini nebo Porsche.

STARTer Investment Partners

Fond podle § 15 investující převážně do firem na trhu START pražské burzy. Kvalifikovaným investorům nabízí kvazi private equity sázku na dynamicky rostoucí segment SMEs.

Mediální partneři

Investiční web

Zpravodajský portál pro začínající i profi investory zajímající se o investování v kontextu. Jako mediální partner podporuje také Investiční fórum, největší a nejstarší akci svého druhu v Česku.

FinTag

Přináší aktuální a relevantní zprávy z ekonomiky, byznysu a financí. Specializuje se na praktické informace, na jejichž základě si lze udělat vlastní názor, ne na odborné poradenství.

FAEI

Web pro váš vlastní názor, který přináší zprávy a komentáře k ekonomickým, finančním i společenským tématům.

Partneři vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně

Přední jihomoravská vysoká škola vzdělávající odborníky v zemědělství, lesnictví, ekonomii, zahradnictví, regionálním rozvoji či pedagogice.

Jihočeská univerzita

Renomovaná vzdělávací instituce v Českých Budějovicích, která se vyznačuje širokou škálou studijních programů a kvalitním výzkumem.

Škoda Auto Vysoká škola

Soukromá vysoká škola nabízející studentům unikátní studijní programy a specializace kombinující ekonomické a technické vzdělání.

Zůstaňte v obraze

Mějte k dispozici ty nejaktuálnější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte přehled o aktuálních tématech nebo našich aktivitách.