Debaty

První pondělí v měsíci (technicky někdy poslední pondělí předchozího měsíce) věnujeme diskuzi o aktuálních a budoucích tržních výzvách a investičních řešeních. Začátek každé diskuze nabízíme on-line. Po vypnutí kamer pokračuje v komorním prostředí za účasti členů #VP Extra.

Příští debata

#VítěznéPortfolio do (ne)pohody: Jak a proč dnes trhy hrají profíci

(Geo)politické turbulence nabírají na síle, globální obchod i proto trpí, a ekonomika se tak nutně nemusí dočkat měkkého přistání, na které většina trhu sází. Akcie a další riziková aktiva přesto opět atakují historická maxima. Vzhledem k objemu likvidity číhající mimo trh na příležitosti se ale ani tím potenciál dalšího růstu zdaleka nevyčerpal.

Jak v tomto chaosu profíci vyvažují zdravou investiční ofenzivu s potřebnou obrannou složkou portfolia? A proč mnozí ve stále větší míře sázejí na luxusní automobily, víno a další alternativy? Právě na to se v rámci semináře z cyklu #VítěznéPortfolio konaného 4. března, tentokrát na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, zaměří autor projektu, globální stratég Roman Chlupatý, se svými hosty, předními domácími tržními hráči.

Pozvání k diskuzi přijali David Novotný (senior relationship manager, Conseq Investment Management), Tomas V. Michálek (partner a portfoliomanažer, STARTer Investment Partners) a David Zabadal (portfoliomanažer a investiční analytik, YDeal Funds).

Zúčastnit se semináře můžete on-line, prostřednictvím YouTube našeho mediálního partnera, Investičního webu, anebo přijďte osobně a po vypnutí kamer využijte exkluzivního přístupu k našim hostům. Vstup je jako tradičně na naše mimopražské akce zdarma, a to po registraci prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Na e-mail, který při registraci uvedete, Vám zašleme v pátek 1. března detaily týkající se semináře.

Registrace na seminář

Předběžný rozpis akcí v roce 2024

  • 29. ledna – Praha # Ján Hájek (Top Stocks)

  • 4. března – Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích # Tomas Michálek (STARTer IP), David Novotný (Conseq IM), David Zabadal (YDeal Funds)

  • 8. dubna – Praha # Michal Semotan (J&T Banka)

  • 29. dubna – Škoda Auto Vysoká škola, Mladá Boleslav 

  • 10. června – Praha # 6 expertů postaví #VítěznéPortfolio na 2H

  • Září – akce v Praze

  • Říjen – akce na partnerské univerzitě mimo Prahu

  • Listopad – akce v Praze

  • Prosinec – stavíme #VP na rok 2025 na akci v Praze

* Vstup na akce v krajích bude po registraci zdarma.

Zůstaňte v obraze

Mějte k dispozici ty nejaktuálnější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte přehled o aktuálních tématech nebo našich aktivitách.