C(R)ASH Talk

Cyklus rozhovorů s předními domácími i zahraničními tržními hráči nejen o stávajícím tržním výplachu. Detailní rozborku toho, jak se (ne)poučili z předchozích krizí a jak se připravit na tu příští, nabídneme v knize, která se objeví na trhu v první polovině příštího roku. Letos v rámci pravidelných seminářů #VítěznéPortfolio – v prvním pololetí ABCD investora – zařazujeme vybrané myšlenky vázané na aktuální dění. Po odvysílání debat jsou k dispozici i jako podcasty dostupné mimo jiné na tomto webu.

Hosty C(R)ASH TALKu byli a o své unikátní know-how se podělili Michal Šnobr (J&T Banka), Ján Hájek (Top Stocks), Tomas Michálek (STARTer Investment Partners), Kateřina Zychová (Verdi Capital), Petr Koblic (Burza cenných papírů Praha), Anna Píchová (CYRRUS) nebo Jan Sýkora (WOOD & Company).


Podcast

Výsledková sezóna v USA je jako lakmusový papírek signalizující zdraví ekonomiky. Tentokrát má smysl sledovat zejména bit tech a banky, říká Anna Píchová z CYRRUSu. Ve středním výhledu pak doporučuje věnovat pozornost nástupu AI.